اسلاید شو

اسلاید شو

نزدیکی از راه پشت(ک.و.ن)با زن شرعی و بهداشتی - دانلود آهنگ نرم افزار بازی

دانلود آهنگ نرم افزار بازی

وبلاگ بیا دنبالم : دانلود بازی برنامه گوشی موبایل اهنگ

نزدیکی از راه پشت(ک.و.ن)با زن شرعی و بهداشتی


(برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه فرمایید)
برچسب ها:
رابطه شوهر بازن از پشت - پزشک خانواده
r/tag/رابطه_شوهر_بازن_از_پشت
... همسر من (۱) · سزارین (۱) · روابط جنسی (۱) · خود ارضایی (۱) · سکس مقعدی (۱) ... حکم نزدیکی با همسر از پشت از نظر فقهای اسلامی. نویسنده: ز-م - ۱۳٩٠/٧/۱۸. وطی در دبر (عقب) زن به فتوای برخی از مراجع حرام است(1) و به فتوای بعضی کراهت شدید دارد. ... بنابر فتوای آیت الله تبریزی آمیزش با همسر از عقب ، بنابر احتیاطواجب جائز نیست.
عکس نزدیکی زن و شوهر - درباره ی ما
/post/عکس-نزدیکی-زن-و-شوهر.html
ژل روان کننده لوبریکانت شارک و بی حسی مقعد پشت با , ژل چرب کننده , روان کننده ... عکس از سکس مقعدی (کون کردن) نوجوانان عکس کون کردن - گاییدن کون - کون زن - کون ... ...زندگی ، سکس و دیگر هیچ: سکس مقعدی با دختر حکم آمیزش با همسر از طریق ...
حکم نزدیکی با زن از پشت (دُبر) چیست؟ « آسمانیان
fa/archives/1799.htm
۳ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش. - می‌توانیم آمیزش از عقب داشته باشیم؟ ... حکم شرعی نزدیکی با همسر از پشت (دُبُر) عبارت است از: ... مهمترین عارضه ای که مجامعت از طریق مقعد (پشت- دُبُر) برای زن دارد این است که چون لذت حقیقی جنسی برای زن از طریق مقاربت از فرج و ...
19-عوارض نزدیکی از پشت(مقعد) - آموزه های زندگی و زناشویی
category/32
رابطه جنسی از طریق مقعد و احکام شرعی در مورد آن : ... صورت رضایت زن مکروه و در صورتی که زن راضی به انجام این رابطه نباشد انجام آن حرام است تا جایی که زن میتواند از همسر خود ... در نتیجه زن گرفتار درجاتی از بیاختیاری مدفوع شده و نیازمند جراحی و عوارض بعدی میشود. ... tags: آمیزش از پشت, آمیزش مقعدی, واژن, نزدیکی از پشت, دخول آلت.
آیا نزدیکی از پشت باعث بزرگ شدن باسن میشود
.../آیا-نزدیکی-از-پشت-باعث-بزرگ-شدن-باسن-می...
سوالاتی در خصوص رابطه جنسی مقعدی یا نزدیکی از پشت. آیا رابطه جنسی مقعدی باعث بزرگ شدن یا برجسته شدن باسن میشود ؟ ... از نظر فیزولوژیکی خیر ، اما از نظر روانی دسته ای از زنان از این جهت که باعث ایجاد ... حکم رابطه جنسی مقعدی از نظر شرعی ؟ ... آمیزش جنسی بعد از زایمان 109130 بازدید; نقاط لذتبخش بدن زنان 82469 بازدید ...
حکم نزدیکی زن و شوهر از راه مقعد چیست؟ روانشناسی در ... - ...
/pasokh/showq.aspx?id=341786&data...
خواهر گرامی؛ حکم شرعی نزدیکی با همسر از پشت (دُبُر) عبارت است از: ... آیت اللّه سیستانى و آیت اللّه فاضل: «اگر زن راضى باشد، کراهت شدید دارد و اگر راضى ... و عقل، امام صادق (علیه السلام) به پایان می بریم: از ایشان درباره آمیزش از مقعد (پشت) پرسیدند.
آیا نزدیکی از پشت/عقب – آمیزش معقدی حرام - روابط زناشویی ...
post/4
۲۱ اسفند ۱۳۸۸ ه‍.ش. - 1 – زن و شوهر دائم میتوانند برای لذت بردن از هم از بوسیدن و لیسیدن و مکیدن آلت تناسلی همسر شرعی خود کام ... 3 – نزدیکی از عقب همسر چه حکمی دارد؟
حکم شرعی نزدیکی از پشت! - طلبه پاسخگو
مشاوره...زناشویی/277-کم-شرعی-نزدیکی-از-پشت.html
با رعایت اصول پزشکی علاقه به سکس مقعدی با همسر خود دارم ولی نمیدانم چرا از نظر ... وطی در دبر (عقب) زن به فتوای برخی از مراجع حرام است(1) و به فتوای بعضی ... بنابر فتوای آیت الله تبریزی آمیزش با همسر از عقب جائز نیست، بنابر احتیاط واجب.
دلایل تمایل مردان به نزدیکی از پشت
news_detail_24621.html
حکم مراجع در مورد عمل جنسی غیر طبیعی کراهت شدید را بیان فرموده بوداند ، در حالی ... از این رو چنان چه « زن » راضی به این عمل نباشد ، شوهر شرعاً نمی تواند همسرش را ... از امام صادق (ع) درمورد مردی که از پشت با همسرش نزدیکی می کند، پرسیدم . ... در بین افراد آلوده از طریق آمیزش جنسی، مردان همجنسگرایی که به رابطه جنسی مقعدی گرایش دارند، ...
خطرات و مضرات رابطه ی جنسی مقعدی (پشت) برای زنان
1392/08/19/risks-and-of/
رابطه جنسی مقعدی یا آنال سکس عبارت است از انجام عمل جنسی توسط دخول آلت تناسلی ... امام صادق (ع)در مورد نزدیکی از پشت اجازه زن را شرط می داند مگر نه حرام است. ... بنابر فتوای آیت الله تبریزی آمیزش با همسر از عقب ، بنابر احتیاط واجب جائز نیست. ... آیت الله مکارم، تعلیقات علی العروه، احکام الحیض، السابع و دفتر آیت الله بهجت.

(برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه فرمایید)

  
حکم نزدیکی با همسر از پشت از نظر فقهای اسلامی

وطی در دبر (عقب) زن به فتوای برخی از مراجع حرام است(1) و به فتوای بعضی کراهت شدید دارد.(2)برخی فرموده اند: اگر زن راضی نباشد، حرام است و اگر راضی باشد، کراهت شدید دارد.(3) و بنا بر فتوای آیت الله خامنه ای این عمل کراهت شدید دارد و احتیاط در ترک آن است مخصوصا اگر زن راضی نباشد و در صورتی که موجب اذیت او شود حرام است .(4)

بنابر فتوای آیت الله تبریزی آمیزش با همسر از عقب ، بنابر احتیاطواجب جائز نیست.(5)

به فتوای کسانی که این کاررا جایز نمی دانند، اگر کسی مرتکبشد، باید استغفار و توبه نماید. اگر در حال حیض این کار صورت گرفت، ‌خوب است کفّارهبدهد. کفّاره آن اگر در ابتدای ایام حیض باشد، هجده نخود طلای سکّه دارو اگر در وسطعادت باشد، نُه نخود و قسمت آخرت حیض 5/4 نخود طلای سکه دار باید به فقیر بدهد. البته اگر ناخواسته و سهواً نزدیکی صورت گرفته اشکال ندارد.

 

به هر حال چه اینعمل جایز باشد و چه نباشد ، باید توجه داشت که این کار عملی غیر طبیعی است و چه بساتکرار آن مشکلاتی را در سیستم گوارش و دفع مدفوع برای زن به وجود آورد .بنابراین اطاعت از شوهر در این مسئله لازم نیست به توضیحات ذیل توجه فرمایید :

 

رابطه جنسی از طریق مقعد و احکام شرعی در مورد آن :

این رابطه از نظر شرعیاگر هم جایز باشد ،عملی ناپسند و مردود است و نباید انجام گیرد . در قوانینمجازاتهای اسلامی آمده است اگر مردی همسر خود را مجبور به انجام چنین رابطه ای باوی کند زوجه ( زن) می تواند از شوهر خود شکایت کند. کما اینکه هر چیزی که از نظراسلام مردود شناخته شود حتما به ضرر انسان می باشد که امروزه از نظر پزشکی نیز ثابتشده که این رابطه یک رابطه پرخطر است


 

.

 

بررسی رابطه جنسی از نوع مقعد و آسیبهای جسمانی آن از منظر پزشکی :

هیچ پزشکیچنین رابطه ای را توصیه نمی کند و مسلما هیچ نظریه مبنی بر سالم بودن و بی ضرر بودناین رابطه ارائه نگردیده ، بر عکس این رابطه همیشه از نظر پزشکی نقض گردیده .

پزشکان گفته اند : دستگاه گوارشی دارای دو نوع اسفنکتر sphincter که یکی ازآنها داخلی و غیر ارادیست و دریچه ورودی غذا به معده و خروج آن می باشد و یکی دیگراز این اسفنکتر ها خارجیست که این یکی ارادیست وقتی که غذا بلعیده می شود ، از طریقمری پایین آمده و به سمت معده می رود . در محل ورود و خروج معده ، عضلات حلقوی وجوددارند که به آنها اصطلاحا "اسفنکتر"  (sphincter)  گفته می شود و به عنوان دریچه عملمی کنند.

زمانی که شما احساس می کنید که نیاز به عمل خروج مدفوع از دریچه مقعدرا دارید این زمانی است که اسفنکتر داخلی 2 باز شده و همانطور که گفته شد غیر ارادی است .اما عمل باز کردن دریچه مقعد ( اسفنکتر خارجی) و در کل دفع مدفوع ارادی است و دستشما می باشد یعنی از زمانی که احساس کردید نیاز به   اجابت مزاجدارید و خودتان را نگه میدارید تا به محل مناسب برسید و سپس به اراده خودتان باعث خارج شدن مدفوع می شود ایننگه داشتن و این عمل خارج کردن مدفوع توسط اسفنکتر خارجی که ارادی است انجام می شود . این مسائل را مطرح کردیم که به اینجا برسیم که رابطه جنسی از راه مقعد یا کلا واردشدن هر شئی در درون مقعد باعث آسیب دیدگی اسفنکتر خارجی شده و باعث می شود که دریچهخروجی مقعد (Anal) به درستی کار خودش را انجام ندهد یعنی از قدرت ارادی خارجمی شود. پس به مرور زمان امکان ارادی خروج مدفوع یا نگه داشتن خود را از دست میدهید .در این صورت نا خواسته و غیر ارادی مدفوع از دریچه مقعد خارج می شود در اینصورت همیشه لکه هایی از مدفوع در لباس زیر مشاهده می گردد. که مسلما این برایهیچ آدمی خوشایند نیست.

از جهتی دیگر سایر بیمارهای عفونی ، ویروسی همانندهپاتیت، ایدز، سفلیس و سایر بیماری های مقاربتی از طریق مقعد راحت تر منتقل می شوندخیلی از افراد تصور می کنند که در رابطه مقعدی هیچ خطری آنها را تهدید نمی کند کهباید عرض کنم اتفاقا چون درون مقعد حاوی باکتریهای زیادی می باشد، انتقال ویروسهایینظیر ایدز و ... راحتتر انجام می گیرد. این باکتریهای با شستشو از بین نمی روند.(6) این هم ذکر کنم که این باکتری ها در مقعد از نظر جذب ویتامین ها و ...  که در روده کوچک جذب نمی شوند برای انسان بسیار مفید هستند.

لااله الاالله استغفرالله ربی واتوب الیه

پی نوشت ها :

(1)آیات عظام: خویی،‌ اراکی و سیستانی؛ توضیح المسائل مراجع،مسئلة 450 و ذیل آن.

(2)امام خمینی ، همان .

(3)آیت الله فاضل،همان.

(4)آیت الله خامنه ای ، پاسخ سوال های مورد ابتلا س 65 .

(5)آیتالله تبریزی، استفتائات جدید، س 1463.

(6)ر.ک: طب در قرآن، ص.181و 182

سوال) نزدیکی کردن از پشت هم از نظر دین وهم از نظر عقل وهم از نظر علم مردود است .اماوجود میل درونی را نمی شود منکر شد .این کار برای مرد لذت بیشتر وبرای زن درد آور وخطرناک است وحتی شاید مرگ آفرین باشد زیرا اعصاب حسی بسیار زیادی درناحیه دفعی وجوددارد که تحریک شدید آنها در بعضی افراد گفته شده است که می تواند مرگ آور باشد..پسبرای پاسخ این میل درونی چه راهی وجود دارد؟

جواب) علاوه بر این که در درستی این قضیه که « نزدیکی از پشت برای مردانلذت بیشتری دارد » تردید جدی و اساسی وجود دارد ، این نکته نیز قابل دقت است که هرخواسته ای که مطابق میل درونی آدمی است ، الزاما درست و قابل تایید نمی باشد . بسیاری از خواسته های درونی انسان ها ، از تربیت ناصحیح ، آموخته های ناصواب و ... سرچشمه می گیرد .در موضوع بحث ما نیز آنچه مسلم است ، غریزه صحیح و دست نخوردهانسان دستور می دهد که ارتباط و لذت جنسی از همان راه طبیعی و معهود انجام گیرد . اما عواملی که در بالا اشاره شد ،ممکن است غریزه اولیه را تحت تاثیر قرار داده وخواهان تجربه راه های دیگر باشد .

تاریخ ارسال: شنبه 25 مهر 1394 ساعت 14:25 | نویسنده: منصور | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد